Web Sitesi Tanıtımı

Basılı medyadaki reklamların maliyeti oldukça yüksektir. Gazete ve dergilere reklam alanları için yüksek meblağlar ödersiniz. Ne kadar fazla bilgi iletmek istiyorsanız o kadar çok reklam alanına ihtiyaç duyarsınız. Etkileyici bir görsel, çarpıcı bir başlık, göz alıcı bir fiyat ve çarpıcı bir açıklama için bütçenizi zorlamanız gerekir. Sadece 1 gün dağıtılan ve daha sonra atılıp giden gazetedeki reklamınız için ödeyeceğiniz ücreti düşünebiliyor musunuz? Televizyon ve radyo reklamları birçok şirket için fiyat açısından zaten imkânsız. Ama bu yayım organlarıyla bir anda yüz binlerce insana ulaşmak mümkün.

Bu reklam araçlarım bütçeniz dâhilinde çok fazla kullanabilseniz bile dakikalarca veya saatlerce kendinizden bahsetmeniz mümkün değil. Her saniyesi için ücret talep eden bu yayın organları, kısa, az ve öz tanıtımlarla mesaj yaymak için daha uygundur.

Kısa, az ve öz tanıtımın en akıllıca yoluysa web sayfanızın adresini tanıtmaktır. Böylelikle, ilgi duyan müşterileri İnternet sitenize yönlendirir, ister dakikalarca ister saatlerce, ürün ya da hizmetlerinizden haberdar olmalarım sağlarsınız.

Sadece 1015 saniyede, ilgi çekerek ve merak uyandırarak, potansiyel müşterilerimizi bilgi edinebilecekleri ve ayrıntıları öğrenebilecekleri Web Sitemize yönlendirdik. Eğer şirketimiz hakkındaki bilgileri, ne zaman kurulduğumuzu, nerde bulunduğumuzu, kaç yıldır ve ne kadar tecrübeyle hizmet verdiğimizi, yeni inşaatlarımızın yerlerini, ölçülerini, iletişim adresimizi ve tabi ki yol tarifimizi, telefon numaralarımızı ve yetkili kişilerin isimlerini saymaya kalksaydık bu reklam dakikalarca bitmezdi. Radyoda günde 10 kere 10 saniye reklam yaparak, yüz binlerce insana ulaşabilir, Web Sitenize yönlendirebilirsiniz.

Dakikalar içinde anlatılamayacak ne kadar bilgi varsa, hepsini Web Sitenizde görmelerini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde radyoya reklam vermenin bir anlamı olmazdı. Sadece başkalarına, kısacası rakiplerinize hizmet etmiş olurdunuz! Çünkü haberi radyodan dinleyen müşteri, alacağı mesajdan sonra yine bilgisayarın başına oturacak ve reklamını yaptığınız hizmeti öncelikle İnternette bulmaya çalışacaktır. Eğer Web Siteniz yoksa, müşterinizin bulacağı şey rakibinizin sitesi olacaktır! Sadece bir gün için ayırdığınız reklam bütçesiyle, rahatlıkla 365 gün, 24 saat yayınlayacağınız bir Web Sitesine sahip olabilirsiniz! Bu fırsat kaçmaz!

Önceki

Sonraki